Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вибір кожного: ПЦУ не проти вакцинації від коронавірусу

Православна церква України немає жодних заперечень щодо вакцинації від коронавірусної інфекції, адже вона як медична процедура жодної суперечності Божим заповідям та засадам християнської віри не несе.

Православна церква України

— Свою позицію щодо щеплень наша церква озвучила ще до початку пандемії, чітко наголосивши на тому, що у Православної церкви України немає жодних заперечень щодо вакцинації в цілому як медичної процедури: вона не суперечить ані Божим заповідям, ані засадам християнської віри, – повідомляє прес-служба ПЦУ.

Також у ПЦУ зазначили, що церква нікого не примушуватиме вакцинуватися, адже процедура вакцинації повинна бути добровільною та усвідомленою.

— Кожна людина вільна ухвалити власне зважене та відповідальне рішення, яке буде спиратися на фахові висновки та рекомендації лікарів, медиків, спеціалістів, буде враховувати стан здоров’я та інші важливі фактори.

У ПЦУ додали, що церква як інституція, священнослужителі, релігійні діячі не можуть і не повинні брати на себе відповідальність щодо сертифікації, якості, ефективності, умов транспортування і зберігання доз вакцини, правильності та доцільності для конкретної особи проведення процедури щеплення.

— Це зона відповідальності системи охорони здоров’я та держави. Тому свідомо ставлячись до збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, розуміючи, що людське життя є дар Божий та має велику цінність, кожен має підійти до цього питання відповідально, зваживши всі за та проти, водночас пам’ятаючи, що питання вакцинації не є виключно особистим – воно напряму стосується здоров’я всього народу і життя наших ближніх.

Вакцинація проти коронавірусу

Україна уже 24 лютого має розпочати довгоочікувану вакцинацію проти коронавірусу.

Детальніше про вакцинацію проти коронавірусу в Україні читайте на Фактах ICTV.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-24 11:32:54