Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Ви підсолоджуєте наше життя» : медики подякували Валерію Дубілю та «Батьківщині» за вітання з нагоди професійного свята

«Ви підсолоджуєте наше життя» : медики подякували Валерію Дубілю та «Батьківщині» за вітання з нагоди професійного свята

Традиційно щороку медичних працівників Чернігова та області вітають з професійним святом народний депутат України Валерій Дубіль разом з командою «Батьківщини. Цьогоріч день медика відзначатимуть 20 червня.

«Ми від ВО «Батьківщина», Юлії Тимошенко та Валерія Дубіля, як завжди з солодкими подарунками до вашого свята. Здоров’я вам і, щоб здоров’я приносили українцям», – наголосив депутат обласної ради, заступник голови обласної організації ВО «Батьківщина» Іван Якуб.

Значення професії медика протягом двох крайніх років важко переоцінити. Саме лікарі, медсестри та технічний персонал лікарень, амбулаторій та ФАПів першими прийняли на себе удар підступного коронавірусу. Та й інші хвороби нікуди не поділися. Тож, навантаження на медиків було і залишається неймовірним.

До всього цього додалися ще й труднощі через впровадження медичної реформи з усіма її недоліками. Але медики тримають удари долі і зазвичай не скаржаться на проблеми, яких багато.

Валерій Дубіль разом з однодумцями продовжує свою місію і як може допомагає оновлювати обладнання медичних закладів Чернігівщини, втілюючи в життя програму Юлії Тимошенко «Здоров’я нації». А солодкі подарунки на день медичного працівника стали вже доброю традицією і люди в білих халатах чекають на візити гостей з «Батьківщини».

«Це стало доброю традицією. День працівника без вашого торту – наче чогось не вистачає. Ви підсоложуєте наше життя. Дякуємо вам і готові з вами співпрацювати», – зазначив заввіділення обласної лікарні Олег Лузан.

Представники «Батьківщини» переконані, що влада має докладати більших зусиль для розвитку і підтримки медицини, як на Чернігівщині, так і в цілому в Україні. Адже від злагодженої роботи медичної галузі залежатиме життя та здоров’я мільйонів людей.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.06.2021