Місто і регіон

Весь Ніжин попрощався з…

24185720-111

Прощання – завжди сумно, але наблизився той час, коли слід прибирати один з чудових атрибутів Нового року новорічний символ – головну ялинку Ніжина. Зі святкуванням Хрещення Господня 19 січня, закінчились свята новорічно-різдвяного циклу, а відтак наше місто повертається у буденний ритм життя. Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» починаючи з ранку 20 січня розпочали демонтаж головної ялинки Ніжина.

Спочатку дві бригади з цеху освітлення демонтували з ялинки закуплене минулого року електричне оздоблення у вигляді програмованого комплексу гірлянд та верхівки. Разом із ним демонтували ілюмінацію з Різдвяного вертепу, з ялинок поруч, світлові декоративні прикраси біля однієї з фотозон та світло динамічний фонтан. Потім до демонтажу приєднались працівники з благоустрою міста, які послідовно та обережно почали демонтувати огорожу ялинки з картинами у вигляді біблійних сюжетів, елементи фотозон, Різдвяну шопку, а потім почали знімати штучну хвою і металеві гілки з новорічної ялинки. Задля дбайливого зберігання елементів ялинки спеціально виготовлено 30 дерев’яних ящиків з отворами для вентиляції. Саме в них, після сортування елементів, працівники складають пухнасті гілки та маркують ящики згідно розміру гілки. Також для зберігання Новорічної ялинки ,виділене спеціальне приміщення. Кінцевим етапом демонтажу стало розбирання металевого каркасу ялинки та завантаження і вивезення бетонних блоків, що міцно тримали основу ялинки.

Для демонтажу всього новорічного оздоблення на площі ім. І. Франка та по вулиці Гоголя була залучена спецтехніка підприємства та вантажні автомобілі. Роботи тривали 2 дні та успішно завершені.

Джерело: Unenizh.org.ua

Facebook
Close