Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вертіївський голова, якого зловили на хабарі, не відсторонений від роботи

Вертіївський голова, якого зловили на хабарі, не відсторонений від роботи

Суд не відсторонив від роботи 48-річного Федора Лозяна, голову Вертіївської ОТГ Ніжинського району. Його підозрюють в отриманні хабара 50 тисяч гривень та 1800 доларів.

19 лютого Апеляційний суд частково задовольнив скаргу Олега Мороза, захисника Лозяна, і скасував раніше встановлену Новозаводським судом заборону Лозяну спілкуватися зі свідками по справі. А їх до десятка. Зокрема, він мав утримуватися від розмов з Оксаною Костюк, заступницею голови з питань діяльності виконавчих органів. Іриною Соловйовою, фінансистом відділу ЖКГ благоустрою та земельних відносин і бухгалтером комунального господарства «Альянс» Наталією Панченко (сестрою покійного Ігоря Мороза, попередника і товариша Лозяна) та іншими.

І тепер голова на роботі.

Лозяна затримали 5 лютого. За два дні він вже був на волі. Новозаводський суд Чернігова дослухався до клопотання слідчого тримати Лозяна під вартою (тобто відправити в СІЗО). Але при цьому, як альтернативу арешту, дозволив внесення застави 181 тисячу гривень. Гроші заплатили і голову не зачинили в камеру. Тільки заборонили відлучатися з Вертіївки без дозволу слідчого, прокурора, судді. Повідомляти їх про зміну місця проживання. І здати на зберігання до Управління Державної міграційної служби закордонний паспорт.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова