Україна і світ

Верещук закликала жителів Херсонщини виїхати з області через Крим для полегшення деокупації

Будівельні матеріали м.Ніжин

Місцеві жителі Херсонської області мають виїхати з регіону, щоб полегшити контрнаступи для деокупації області українським захисникам. Про це наголосила міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

На її думку, українці, особливо з дітьми, не повинні відмовлятися від можливості виїхати через тимчасово окуповані території, тому що це пришвидшить звільнення українських територій. Верещук наголосила, що українська влада не каратиме за виїзд через Крим і користування псевдодокументами, виданими окупантами.

– Наша армія обов’язково деокуповуватиме ці землі. Дуже важко потім буде відкрити гуманітарний коридор, коли там будуть діти. Це було важко в Маріуполі, а на Херсонщині стане ще важче, – вважає Верещук.

Вона переконана, що ворог стає ще цинічнішим та не цурається використовувати живий щит, особливо дітей. Верещук наголосила, що діти не мають постраждати під час деокупації Херсонської області.

Верещук закликала скористатися для виїзду тимчасово окупованим Кримом, виданими для цього окупантами фейковими документами та запевнила, що українська влада за це не каратиме.

– Як тільки ви потрапите на територію третіх країн – зверніться в будь-яке консульство або знайдіть можливість зателефонувати до нас. Навіть без жодних документів вас впустять всі країни. Коли буде потрібно, ми зробимо документи та передамо в консульство, – запевнила Верещук.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-21 03:37:23

Магазин Автозапчастин м.Ніжин