Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Венедіктова підписала підозри Медведчуку та Козаку

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова підписала підозри у державній зраді очільнику політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку, а також нардепу політсили Тарасу Козаку.

Вони підозрюються у державній зраді та у замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму, повідомила Ірина Венедіктова на своїй сторінці у Facebook.

– Інформую суспільство про те, що сьогодні я поставила свій підпис на повідомленнях про підозру двом народним депутатам українського парламенту – М і К. Ми з колегами із правоохоронних органів провели масу слідчих дій, отримали багато експертних висновків, під час досудового розслідування допитали цінних свідків, – повідомила Ірина Венедіктова.

За її словами правоохоронці робили все можливе, щоб інформація залишалась у вакуумі.

– За результатами вивчення зібраних матеріалів справи, я дійшла висновку про необхідність взяти на себе відповідальність повідомити цим “парламентарям” про підозру. Вважаю, що слідство і прокурори на сьогодні отримали достатньо підстав для зміни їх статусу із свідків на підозрюваних, – додала генеральний прокурор.

Справа Медведчука та Козака

На початку квітня 2021 року Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження про вчинення членами партії ОПЗЖ Віктором Медведчуком і Тарасом Козаком державної зради.

Наприкінці квітня генеральний прокурор України Ірина Венедиктова заявляла, що бачить перспективу у притягненні до кримінальної відповідальності народного депутата Віктора Медведчука.

Детальніше про справу Медведчука і Козака читайте на Фактах ICTV.

Джерело: Ірина Венедіктова

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-11 16:30:06