Україна і світ

Венедіктова обговорила з прокурором Ханом стратегію розслідування воєнних злочинів

Будівельні матеріали м.Ніжин

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова зустрілася з прокурором Міжнародного кримінального суду (МКС) Карімом Ханом і обговорила поточні питання співпраці та нашу подальшу стратегію.

Вона зазначила, що наразі в Україні працює найбільша в історії МКС команда експертів і слідчих, які здійснюють незалежне розслідування.

Вони безпосередньо на місцях вчинення воєнних злочинів збирають докази для початку процесу притягнення до відповідальності на міжнародній арені правосуддя. В планах також створення постійного представництва – field-офісу.

— У нас спільна мета з Офісом прокурора МКС – справедливість, яка може зупинити звірства. Покарання одних воєнних злочинців має стати сигналом для інших, що відповідальність неминуча.

Ефективність як національної правоохоронної системи, так і МКС у розслідуванні та переслідуванні російських воєнних злочинів – це реально питання збереження життів українців, – написала Венедіктова у соціальній мережі Facebook.

Раніше повідомлялося, що прокурор Карім Хан направив до України групу із 42 слідчих, судово-медичних експертів допоміжного персоналу для участі у розслідуванні військових злочинів.

Там наголосили, що це наймасштабніше разове розгортання Офісу прокурора МКС на місцях з моменту його створення.

Джерело: Ірина Венедіктова

Фото: Ірина Венедіктова

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-30 18:57:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин