Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

“Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи

“Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи

Продовжуються роботи з оновлення ділянки траси Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів по селу Киїнка, що поблизу обласного центру. Ремонтується 3,7 кілометра дороги від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі.

Основні роботи з асфальтобетоном завершені. Проїзна частина заасфальтована двома шарами нового покриття.

Активно ведеться робота з облаштування пішохідних зон та місць зупинок громадського транспорту. Зокрема, дорожники вкладають тактильну плитку, встановлюють металеву бар’єрну огорожу. Також встановлюють опори освітлення.

Підрядна організація — ТОВ “ШБУ №14”.

Нагадаємо, що на виконання програми президента України “Велике будівництво” цьогоріч у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.

“Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи “Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи “Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи “Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи “Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи “Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи “Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи “Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи “Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи “Велике будівництво” у Киїнці: на дорозі завершені основні роботи За повідомленням Служби автомобільних доріг у Чернігівській області

03.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин