Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Велике будівництво: Луганська область йде на рекорд по кількості відремонтованих доріг

На Луганщині упродовж 2020, 2021 та 2022 років відремонтують за програмою президента Володимира Зеленського Велике будівництво 650 км доріг — це більше половини автошляхів державного значення у області.

Як повідомляє Луганська ОДА, про це розповів під час пресбрифінгу заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Олег Кравцов.

За 2014-2016 роки у Луганській області, за словами Кравцова, не відремонтували жодної дороги державного значення. У 2017-2019 роках – 44 км.

– Ситуація кардинально змінилася зі стартом Великого будівництва Зеленського. Так, у 2020 році зроблені капітальні та поточні середні ремонти 136 км доріг, у 2021 році – 225 км доріг. Плани наступного року — 288 км доріг, — зазначається у повідомленні ОДА.

Під час нещодавньої робочої поїздки в Шульгинку президент Володимир Зеленський перевірив хід ремонтів автошляхів та зазначив, що темпи та якість робіт його задовольняють і він далі буде підтримувати інфраструктурні проекти на Луганщині.

Кравцов також повідомив, що капітальні та поточні середні ремонти автошляхів за програмою президента Зеленського Велике будівництво, завершення яких було заплановано у 2021 році, вже виконані на 99%. Але не усі ділянки ще введені у експлуатацію.

Зокрема, роботи закінчені на ділянках доріг: Н-21 від Старобільська до Новоайдара, Н-26 від Старобільська до Мілового, Т-13-16 та Р-66 від Сєвєродонецька до КПВВ Золоте, Т-13-02 від Лисичанська до межі із Донеччиною, Н-26 між Сватовим та Старобільськом, Р-22 від КПП Красна Талівка до перехрестя з дорогою Т-13-14.

А на зекономлені при ремонтах кошти буде розроблено проєкт для встановлення метеостанції на дорозі Н-21 при виїзді зі Старобільська

– Буде влаштоване табло, яке показуватиме температуру дорожнього покриття, повітря, напрямок вітру, а взимку — ще рівень слизькості на дорозі. Інформація надходитиме на диспетчерський пункт Служби автомобільних доріг у Луганській області, що дозволить оперативніше реагувати на примхи погоди, — розповів Кравцов.

Метеорологічні станції встановлять також за напрямком Н-26, у Станиці Луганській та на дорозі Р-66 при виїзді з Лисичанська перед уведенням цих доріг в експлуатацію. Ставити метеостанції на дорогах Луганщини планується і у майбутньому, зокрема на трасах на півночі області.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський анонсував плани оновити та побудувати цьогоріч за програмою Велике будівництво 4500 км доріг державного значення та 2000 км місцевих.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-20 12:31:38

Магазин Автозапчастин м.Ніжин