Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Велике будівництво: 10-кілометрова ділянка дороги Н-07 у селі Охіньки вже з новим покриттям

Велике будівництво: 10-кілометрова ділянка дороги Н-07 у селі Охіньки вже з новим покриттям

Триває капітальний ремонт 10-кілометрової ділянки дороги Н-07 Київ – Суми – Юнаківка від козацького села Охіньки Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району в бік смт Срібне. Наразі тут влаштовано нове покриття, йдуть роботи з влаштування пішохідної зони, зроблено точкування для нанесення розмітки, здійснюється укріплення узбіччя. Підрядна організація — ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада”.

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту на автомобільній дорозі національного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. Поступово планується оновити усю ділянку траси по території області, а це 143 км. Наразі більша частина протяжності у процесі ремонтних робіт.

Наразі на капітальному ремонті траси Н-07 залучені підрядні організації: ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада”, ТОВ “ШБУ-77”, ТОВ “ДС Пром Груп”.

У процесі капітального ремонту дорогу буде приведено до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху.

В рамках Програми президента України “Велике будівництво” у 2021 році у Чернігівській області планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення, 9 мостів оновити капітально і 5 мостів реконструювати.

Велике будівництво: 10-кілометрова ділянка дороги Н-07 у селі Охіньки вже з новим покриттям Велике будівництво: 10-кілометрова ділянка дороги Н-07 у селі Охіньки вже з новим покриттям Велике будівництво: 10-кілометрова ділянка дороги Н-07 у селі Охіньки вже з новим покриттям Велике будівництво: 10-кілометрова ділянка дороги Н-07 у селі Охіньки вже з новим покриттям

За інформацією Служби автомобільних доріг
у Чернігівській області

09.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова