Новини Чернігова

Великодні вітання команди «Батьківщини». ФОТО

Великодні вітання команди «Батьківщини». ФОТО

Великдень для всіх християн є надзвичайно важливою подією. Це найдавніше та найголовніше свято для кожного віруючого.

До нього готуються впродовж семи тижнів, дотримуючись Великого Посту. В останній тиждень (Страсний) йде особлива підготовка.

До свята готується і ВО «Батьківщина». Напередодні Великодня партія всією великою командою вітає містян та жителів області. За ініціативи Валерія Дубіля та Юлії Тимошенко – це стало доброю традицією. При цьому особливу увагу «Батьківщина» приділяє малозабезпеченим громадянам та тим, хто їм допомагає.

Один з таких пунктів – соціальний магазин «ДякуЮ», який чернігівці вже добре знають. Представники «Батьківщини» вручили святкові паски волонтерам та подякували їм за працю та милосердя. Побажали міцного здоров’я та родинного затишку. Натомість волонтери розповіли, як готуються до свята в їх сім’ях.

Юлія Гребнєва: У нас в родині є невеличка традиція : кожного року чоловік з дітьми, а у нас їх троє, розфарбовують писанки гуашшю. Виходить дуже гарно. Я ж завжди печу паски двох видів : з тіста та сиру. Святкуємо в родинному колі. В гості також проходять куми, яких в нас багато. Дуже дякуємо «Батьківщині» та Валерію Дубілю. Вони ніколи про нас не забувають, вітають зі святами та допомагають нашому соціальному проекту.

Великодні вітання команди «Батьківщини». ФОТО

Олена Ковальова: Для мене Великдень – це дуже важливе сімейне свято. Я обов’язково ходжу до церкви, освячую паску. Напередодні дотримуюсь посту. Планую йти на Великодню службу, яка буде всю ніч. А от паски сама не печу, а купую.

Галина Довгорук: Я мама 3-х дітей і для нашої великої сім’ї Великдень – це одне з найулюбленіших свят. Ми завжди ходимо освячувати паску. В минулому році навіть найменшого сина с собою брали і йому дуже сподобалось. Я намагаюся вже з дитинства привчати дітей до церкви та розповідати їм про історію свята. В цьому році мій старший син вже служить в армії. Поки ще не знаю чи буду пекти сама паску, чи можливо і придбаю.

Великодні вітання команди «Батьківщини». ФОТО

Світлана Портная: Паски пекти мені завжди допомагають старші діти, а от до церкви ми завжди ходимо всі разом. Для приготування намагаюся використовувати тільки натуральні продукти, щоб було корисно для дітей. Дуже любимо це свято, бо воно завжди проходить у сімейному колі.

Великодні вітання команди «Батьківщини». ФОТО

Команда «Батьківщини» продовжує вітати громадські організації, людей з особливими потребами, дитячі будинки, всіх, хто потребує допомоги та наголошує, що «найважливіше проявляти милосердя та любов до ближнього не тільки у святковий період, а і кожного дня. Не забувайте приділяти увагу рідним, особливо старшому поколінню та цінуйте кожну мить».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.04.2019