Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Великодні служби на Чернігівщині проводитимуть поблизу храмів

Великодні служби на Чернігівщині проводитимуть поблизу храмів

Великодні богослужіння в Чернігівській області, що входить до «червоної» зони карантину, проводитимуть просто неба, на майданчиках біля храмів та інших культових споруд.

Такої домовленості досягли керівники Національної поліції в Чернігівській області під час зустрічі з очільницею облдержадміністрації та представниками Української православної церкви, Православної церкви України та Української греко-католицької церкви.  

З повідомлення сектора комунікації поліції області не зовсім зрозуміло, чи оформлено таку згоду письмово. А також якими будуть санкції за порушення домовленості з боку священиків.

Наразі домовленості передбачають облаштування перед храмами розмітки для дотримання дистанції між людьми. Пряму трансляцію релігійних заходів паства зможе подивитися на місцевому телебаченні. Також обіцяють, що збільшать кількість богослужінь і освячень та залучатимуть волонтерів. Останні мають стежити за дотриманням карантинних обмежень.

«До охорони громадського порядку будуть задіяні співробітники превенції, спецпризначенці, вибухотехніки, кінологи, чергуватимуть посилені слідчо-оперативні групи тощо. Поліція проводить широку роз’яснювальну роботу щодо недопущення масового скупчення людей під час проведення релігійних обрядів і з громадянами, і з духовенством», — підкреслив під час зустрічі начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

Великодні служби планують провести у 480 культових спорудах Чернігівщини.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.04.2021