Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Великий трафік: світлофор на Красному мосту запрацює майже через місяць

Великий трафік: світлофор на Красному мосту запрацює майже через місяць

Майже через місяць планують увести в роботу новий світлофор на Красному мосту у Чернігові. Наразі йдуть роботи з монтажу, здійснення налаштування та оформлення необхідних документів.

Встановлення нового світлофору на Красному мосту,стало неочікуваним для усіх автомобілістів. Обговорення об’єкту спричинило фурор у соцмережах, зокрема серед автомобілістів.

Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц, запевняє що потреба у врегулюванні перехрестя виникла давно, адже трафік збільшується постійно і повернути з другорядної вулиці ставало все важче.

«На перехресті при виїзді з вулиці Міхнюка на вул. Шевченка, особливо коли повертаєш ліворуч, дуже великий трафік по вулиці Шевченка, то абсолютно зрозуміло, що постало питання щоби розробити регульоване перехрестя», – розповів Куц.

Конфігурація об’єкту регулювання для більшості, на перший погляд, справді може здатися дивною.

Великий трафік: світлофор на Красному мосту запрацює майже через місяць

Світлофори та пішохідні переходи розміщують по різні боки Красного мосту, про те тільки цей варіант відповідатиме вимогам будівельних норм та правилам дорожнього руху.

«Відповідно до державних будівельних норм, до правил – зупинка на мосту зупинка транспортних засобів на мосту не дозволяється, тим більше гальмувати і набирати швидкість», – зазначив Ярослав Куц.

Аби максимально зменшити навантаження на міст, єдиним варіантом стало рознесення стоп-ліній на вулиці Шевченка по різні сторони мосту. З врахуванням цих вимог розроблятимуть циклограми роботи світлофора.

Великий трафік: світлофор на Красному мосту запрацює майже через місяць

Зелене світло вмикатиметься незалежно для кожного з потоків, як це зараз реалізовано на перехресті проспекту Перемоги та вулиці Ремісничої.

Не обхідно зазначити, що пішохідний перехід та світлофор біля супермаркету приберуть, адже нинішнє їх розташування не відповідає вимогам.

За матеріалами сюжету телеканалу «Дитинець».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.09.2020