Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Великий “привіт” Вам, Анна Іванівна Зозуля!

Вже давно не дивуємось тому, наскільки ми, ніжинці, засмітили своє місто. Звикли до того, що хтось смітить, а хтось просто байдужо спостерігає за цим. Виправданням став поширений принцип: «Оскільки ми платимо за сміття, тоді прибирайте, вивозьте!». І байдуже, коли великий пакет зі сміттям, мішок чи велику картонну коробку викидають до невеликої урни, призначеної зовсім для інших предметів.

Для довідки: звичайна міська урна, яких безліч на вулицях Ніжина, призначена для дрібного побутового сміття, а саме: обгорток від цукерок чи морозива, стаканчиків з-під кави чи чаю, дрібних папірців, серветок, пачок з-під цигарок та подібного.

Черговий випадок свавільного викидання сміття зафіксовано минулого тижня на вулиці Незалежності. Як може переконатись кожен читач даної публікації, у пакеті знаходиться різний непотріб, який зовсім не підпадає під категорію «ДРІБНЕ ПОБУТОВЕ СМІТТЯ», особливо якщо взяти за основу об`єм пакету для сміття в 30-35 літрів. Цей пакет прибиральники міста знайшли біля урни, хоча поблизу знаходяться цілих ДВА (!) сміттєвих майданчики для збору такого роду сміття буквально на відстані 100-200 метрів.

Крім сміття, у пакеті також знайдено «сліди» від печатки ФОП Зозуля Анна Іванівна. Цікаво, як вони там з`явились…

На жаль, такі випадки у Ніжині не поодинокі та постійно спостерігаються на вулицях Гоголя, Набережна-Вороб`ївська, Московська, Шевченка, Покровська та інших. Ці вчинки ніжинців зовсім не прикрашають місто, а, навпаки, ганьблять і показують туристам та гостям, хто тут живе та які в нас культура, виховання, відношення до чистоти і повага до міста, в якому ми живемо.

Unenizh.org.ua
2021-04-19 15:22:03