Україна і світ

Велика Британія запропонувала Україні допомогу в стабілізації конфліктів та налагодження зовнішніх і внутрішніх діалогів

І навела приклади успішної реалізації проектів

Джерело: 112.ua

Пропозиція зі сторони Великої Британії допомогти Україні в стабілізації конфліктів та налагодження зовнішніх і внутрішніх діалогів пролунала на зустрічі Заступника Глави Офісу Президента України Сергія Трофімова із заступником посла Великої Британії Хелен Фейзі та керівницею програм уряду Великої Британії в Україні Хемою Котечею. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента.

Новини за темою: ЄС виділить Україні 500 млн євро макрофінансової допомоги після виконання умов

Хелен Фейзі і Хема Кочета запропонували українській стороні надати експертну допомогу у проведенні міждержавних діалогів на політичному рівні і внутрішніх діалогів між громадами, а також у стабілізації конфліктів на регіональному рівні.

Трофімов підтримав ідею британської сторони і прокоментував: “Пріоритетне завдання Президента – зробити відчутно кращим життя людей. Ми відкриті. Поділіться усім корисним для українців та наших відносин досвідом”.

Новини за темою: Євросоюз виділить 29,5 млн євро на підтримку податкової та митної реформ в Україні

У ході розмови представники Великої Британії привели приклади успішної реалізації 70 проектів у пріоритетних напрямках, на які Лондон у 2018-2019 виділив більше 35 млн фунтів. Зазначалось, що Велика Британія планує знову виділити 37 млн фунтів на розвиток гуманітарних сфер та безпеки держави і громадян.

Новини за темою: Євросоюз виділить Україні 25 млн євро на цифрову економіку

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close