Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ведучий Олександр Педан дав кілька порад по сходженню на гору

Ведучий реаліті Екси на Новому каналі Олександр Педан дав поради по сходженню на гору напередодні Всесвітнього дня туризму 27 вересня. Шоумен поділився своїм особистим досвідом, і підказав, як підкорити будь-яку вершину безпечно і з комфортом.

– До цього потрібно ставитися без зайвого ентузіазму. Гори підкорити неможливо, так як вони стояли до нас і стоятимуть після нас. Бажаю вам здійснювати сходження – це правильний підхід до справи, – запевняє Педан.

На думку ведучого, дуже важливо правильно розподілити свої сили. Це серйозне навантаження на організм, і варто тверезо оцінювати свою фізичну форму. Складність підйому повинна залежати від досвіду і можливостей.

– Досвідчений гід допоможе з вибором правильного маршруту. Справжній професіонал завжди дасть слушну пораду. Провідник повинен відмінно розбиратися в місцевості і бути готовим до будь-якої погоди, – вважає Олександр.

Також не варто недооцінювати гори. Якщо Карпати можуть здатися безневинними, то Говерла і Петрос вимагають хорошої фізичної підготовки.

Педан

Для підйому варто визначитися зі слушним часом. На серйозні гори вперше краще влітку. Взимку аналогічний маршрут буде в рази складнішим.

Речей теж потрібно брати по мінімуму — їх доведеться нести на спині.

Ведучий також порадив зафіксувати підйом — для цього достатньо взяти смартфон або камеру, а також кілька портативних акумуляторів — спогади та знімки залишаться з вами на все життя.

Педан

Якщо дотримуватися всіх порад Олександра Педана і здійснити сходження на гору свідомо, то це буде не боротьба зі стихією, а приємна пригода.

Ведучий має величезний досвід в подорожах, і не раз підкорював як українські гори, так і закордонні. На початку вересня він розповів про сходження на Фанські гори в Таджикистані. Олександр також підказав, як правильно готувати свій організм до підйому — потрібно бігати як мінімум 10 км на тиждень.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-27 17:08:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин