Україна і світ

Ведуча “Орла і Решки” Аліна Астровська виходить заміж за колегу, – ЗМІ

Ведуча тревел-шоу “Орел і Решка” Аліна Астровська виходить заміж за свого колегу Антона Лаврентьєва. Ведучі популярного шоу довгий час приховували свої стосунки. Однак нещодавно Антон зізнався у коханні Аліні на одному зі своїх концертів.

35-річний Антон Лаврентьєв та 29-річна Аліна Астровська вперше появилися разом на публіці на весіллі Регіни Тодоренко та Влада Топалова, яке проходило в Італії. За інформацією ЗМІ, 17 вересня, Антон зробив коханій освідчення, на яке вона з радість відповіла взаємністю, сказавши заповітні слова “Так”. Дату проведення весілля поки що тримають у секреті. 

Відомим Антон Лаврентьєв став завдяки програмі “Орел і Решка. Шопінг”, яку вів в парі з Марією Іваковою. Прихильники тревел-шоу були впевнені, що ведучі поза кадром зустрічаються, втім, як пізніше з’ясувалося – ведуча зустрічається з актором Микитою Єфремовим. 

Ведуча "Орла і Решки" Аліна Астровська виходить заміж за колегу, – ЗМІ

Відомо, що Аліна була двічі заміжньою. Першим чоловіком дівчини був футболіст Євген Бредун. Їхній шлюб тривав всього три роки. Співачка познайомилася з футболістом, коли їй було 16 років, а коли Аліні виповнилося 18 – закохані побралися. 

Після цього Аліна прийшла шукати своє кохання на шоу “Герої та коханці”, де союз не склався з жодним обранцем, навіть попри те, що дівчина зробила свій вибір у фіналі. 

Ведуча "Орла і Решки" Аліна Астровська виходить заміж за колегу, – ЗМІ

Вдруге ведуча вийшла заміж у 2016 році за бізнесмена Ігора, однак подружнє життя також зазнало тріщин. Весілля у подружжя не було, святкування проходило скромно. Щодо Антона Лаврентьєва, то раніше він не був одруженим. Однак скасував весілля зі своєю обраницею Іриною Шелест за тиждень до поставленої дати.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
19.09.2019

Close