Україна і світ

Ведуча “112 Україна” Вікторія Кіосе отримала нагороду “Найуспішніша жінка року”

Ведуча ранкової програми “112 хвилин” отримала звання “Амбасадор краси нації”

Ведуча "112 Україна" Вікторія Кіосе отримала нагороду "Найуспішніша жінка року"

Джерело: 112.ua

15 травня в Києві відбувся щорічний “Бал квітів”. В його рамках вшанували найуспішніших жінок України, які за минулий рік зробили істотний внесок у розвиток як своєї галузі так і всієї країни. Однією з головних героїнь вечора стала ведуча телеканалу “112 Україна” Вікторія Кіосе. Вона отримала нагороду “Найуспішніша жінка року. Амбасадор краси нації”.

“Вважаю, що моя місія на Землі – вести за собою людей, робити цей Світ кращим, захищати слабких, допомагати тим, хто цього потребує. А ще – рятувати життя, продовжувати дні на планеті чудовими екологічними проектами, відкривати ті двері й руйнувати ті стіни, які піддаються за допомогою краси. Нагорода “Найуспішніша жінка року. Амбасадор краси нації” – це заслуга всіх українок, які в правильному світлі показують всю міць і крутість нашої нації”, – сказала Кіосе.

Ведуча "112 Україна" Вікторія Кіосе отримала нагороду "Найуспішніша жінка року"

Нагадаємо, Вікторія неодноразово брала участь у конкурсах краси і, зокрема, представляла нашу країну на міжнародному конкурсі “Міс Інтернейшнл”. Також Кіосе є директором конкурсу краси “Міс Україна”.

Телеканал “112 Україна” – інформаційно-аналітичний телеканал, який розпочав мовлення у листопаді 2013 року. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2 і на супутниках AMOS-3 і ASTRA 4A. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний продюсер – Артем Марчевськи. Генеральний директор Єгор Бенкендорф.

Джерело: www.112.ua