Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вечірка, на яку не хочеться потрапити: британський міністр назвав друзів Путіна

Єдиними друзями Володимира Путіна залишилися Північна Корея, Венесуела та Білорусь. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес під час пресконференції у п’ятницю, 8 квітня.

Очільник британського оборонного відомства наголосив, що Путін “не піклується про власний народ”, що призводить до “поганих наслідків”.

— Де зараз його друзі ? Якщо його друзі — це Білорусь, Північна Корея та Венесуела, то це не та вечірка, на яку хочу потрапити, — сказав він.

Він додав, що це не та група друзів, яких варто мати.

Бен Воллес засудив ракетний удар Точкою-У по залізничному вокзалі у Краматорську. Він наголосив, що “удар по цивільній інфраструктурі є військовим злочином”.

— Це були високоточні ракети, спрямовані на людей, які намагалися знайти гуманітарний притулок.

Це не перший випадок – насправді це, на жаль, повторення багатьох випадків, коли російська держава – президент Путін та його генерали – намагаються розв’язати війну з цивільним населенням, цивільними районами та цивільною національною інфраструктурою.

Він наголосив, що “Путін, будує власну клітку навколо себе” та зазначив, що непрямі докази вказують на низку військових злочинів, вчинених Росією в Україні.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-08 18:26:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин