Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Вдень у Ніжині світять ліхтарі? Комунальники запевняють: ситуація під контролем

Вчора, 30 грудня, журналіст сайту «УН» стала свідком того, як заступник Ніжинського міського голови Сергій Смага, рухаючись вулицею Шевченка, був здивований тим, що вдень горять ліхтарі. Він відразу ж зателефонував першому заступнику міського голови Федору Вовченку і про це повідомив. Буквально через кілька хвилин Федір Іванович передзвонив і пояснив, що він все з’ясував, що ситуація знаходиться під контролем.

А сьогодні, 31 грудня, комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» надало більш детальне роз’яснення тому, що саме трапляється з освітленням у місті.

Досить часто на «гарячу лінію» КП “ВУКГ”, а також у соцмережах надходять скарги, що у Ніжині вдень на деяких вулицях світять ліхтарі, а на інших — навпаки, в темну пору доби його немає зовсім.

Виявляється, різного роду пошкодження на лініях освітлення вулиць у Ніжині трапляються в середньому 20-30 разів на місяць.

Основні причини — перенапруження, зміни температури навколишнього середовища, дія вітру, утворення ожеледі на дротах, вібрація, старіння ізоляції, механічні пошкодження ізоляції, викликані габаритним транспортом, а також опор — внаслідок ДТП, повалення дерева чи падіння гілок на дроти тощо.

Крім того, на кожній вулиці з часом виходять з ладу як самі ліхтарі, так і лампи, а щоб відшукати пошкоджені світлові точки, потрібно зробити підконтрольне короткочасне вмикання лінії освітлення вдень.

Дві бригади електриків з цеху освітлення вулиць Ніжина виконують об’`їзд “проблемних” вулиць і проводять ремонт ліхтарів та заміну перегорілих ламп. Іноді для пошуку та ремонту потрібно чимало часу, але головний принцип роботи, який використовують електрики КП “ВУКГ” — це якість виконаних робіт та повноцінне відновлення роботи будь-якої лінії освітлення.

Підприємство вдячне жителям Ніжинської громади за небайдуже відношення до проблемних питань міста. Це також стосується й освітлення вулиць. Кожне повідомлення від громадян не залишається поза увагою та допомагає комунальникам у вирішенні ситуацій, які виникають.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук за матеріалами КП «ВУКГ»

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-31 15:38:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин