Україна і світ

Вчені у США підрахували, скільки людей не вийдуть на роботу через останню серію “Гри престолів”

Зниження продуктивності аж до нуля очікують від десятків мільйонів працівників

Джерело: 112.ua

Вчені у США підрахували, скільки людей не вийдуть на роботу через останню серію "Гри престолів"

Фахівці Інституту трудових ресурсів в Kronos Incorporated (США) спрогнозували вплив останної серії телесаги “Гра престолів” на продуктивність праці американців у понеділок, 20 травня. За результатами проведеного опитування, працювати абияк або не працювати взагалі цього дня будуть трохи більше, ніж 27 мільйонів чоловік.

За підсумками дослідження, 34% працюючих дорослих американців мають намір подивитися фінальний епізод культового шоу в прямому ефірі недільного вечора. А 27,2 мільйона людей вважають, що це позначиться на їхній продуктивності в понеділок. Вони або пропустять день повністю, або запізняться, або будуть працювати віддалено, хоча зазвичай так не роблять, або їхня праця буде менш продуктивною. З цієї кількості 10,7 млн чоловік найімовірніше пропустить робочий день, щоб впоратися з емоціями від фінального епізоду “Гри престолів”.

Новини за темою: Гора з “Гри престолів” показав поблизу свій зомбі-грим і розповів, скільки часу на нього пішло

Дослідники також підрахували, що з тих, у кого робоча зміна припадає саме на вечір неділі, 5,6 млн працівників мають намір взяти вихідний, лікарняний або використати відгул, щоб побачити завершення саги в числі перших.

Відомо, що продуктивність 20,4 млн американських працівників вже так чи інакше постраждала через “Гру престолів”. З них 4,4 млн осіб пропустили роботу заради повторного перегляду серії, а 7,3 млн брали відгул або лікарняний, щоб поспати в понеділок, оскільки дивилися серію вночі.

Крім того, 12,7 млн працюючих американців, які стежать за фінальним сезоном шоу, зізналися, що витрачають п’ять і більше годин на тиждень на обговорення свіжого епізоду, в тому числі онлайн. А у 16,5 млн осіб на це йде від однієї до чотирьох годин на тиждень.

Новини за темою: Джордж Мартін розповів про долю двох книжок за всесвітом “Гри престолів”

Разом з тим, американські працівники розповіли, кого з персонажів “Гри престолів” хотіли би бачити своїм начальником. Так 28% з тих, хто зараз дивиться восьмий сезон, воліли би мати за менеджера Джона Сноу. На другому місці опинився Тіріон Ланністер (12%), Дейенеріс Таргарієн – третя (9%), а Арья Старк набрала 7%. Втім, ці результати були отримані до виходу в ефір п’ятої серії. Зазначимо, що до Серсеї Ланністер, навіть враховуючи її погану репутацію, найнялися б 2% опитаних.

Що стосується великих домів Вестеросу, то найбільше працівників воліли би бачити своїм начальником кого-небудь зі Старків (43%), тоді як до Ланністерів пішло би працювати лише 17% людей. І це попри те, що останні своїм другим девізом вважають фразу “Ланністери завжди платять свої борги”.

Нагадаємо, остання з тих, що вийшли – п’ята серія восьмого сезону “Гри престолів” зібрала рекордну кількість негативних оцінок від глядачів. Вона настільки не сподобалася фанатам, що її навіть спробували поліпшити за допомогою музики Metallica і AC/DC. А весь сезон налаштував проти себе шанувальників всесвіту Вестероса так сильно, що понад 820 тисяч з них (на момент написання замітки) підтримали петицію про перезнімання фінальної частини шоу.

Джерело: www.112.ua