Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вчасна допомога: психоневрологічній лікарні передано медобладнання від нардепа Валерія Дубіля

Вчасна допомога: психоневрологічній лікарні передано медобладнання від нардепа Валерія Дубіля

Вкрай необхідне обладнання в умовах пандемії продовжує надходити в медичні заклади Чернігівщини завдяки зусиллям народного депутата України Валерія Дубіля та команди «Батьківщини».

Більше 150 оксигенаторів та 1200 пульсоксиметрів вже рятують життя людей в громадах і це й процес триває.

«Ми об’єднуємося з друзями, підприємцями, командою «Батьківщини», аграріями. Намагаємося купувати обладнання – пульсоксиметри та оксигенатори», – каже народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань здоров’я нації Валерій Дубіль.

Не оминула пандемія і обласну психоневрологічну лікарню. Попри пропускний режим та карантинні обмеження нині близько 30 пацієнтів захворіли на коронавірус. Їх лікують тут в інфекційному відділенні. Є чимало недужих і серед медичного персоналу.

«Вірус дістався і до нас. Інфекційне відділення перевели в більш пристосоване і велике приміщення. На сьогодні 32 ковідних хворих і ми надаємо їм допомогу», – розповів головний лікар психоневрологічної лікарні Володимир Ященко.

Тому допомога від народного депутата Валерія Дубіля до закладу надійшла дуже вчасно, кажуть медики, адже в розпалі третя хвиля пандемії.

В рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації» команда народного депутата передала лікарні кисневий концентратор та пульсоксиметри.

«У нас добра співпраці з фондом Валерія Дубіля. Щорічно, але щось надається в допомогу і ми вдячні. Зараз стоїть питання контракту з НСЗУ по пакету надання допомоги хворим і це нам дуже зараз потрібно таке обладнання. Ми дуже вдячні», – сказав Володимир Ященко.

«Дуже велику увагу Валерій Олександрович приділяє медичним закладам. За понад 10 років було забезпечено майже всі лікарні були забезпечені необхідним обладнанням для поліпшення роботи медичних працівників», – розказав помічник народного депутата Валерія Дубіля, депутат чернігівської райради Сергій Тепляков.

Медики психоневрологічної лікарні кажуть, що при лікуванні ковідних хворих 90% успіху залежить від наявності кисневого концентратора та самого кисню. Тому таке обладнання зараз дуже затребуване в усіх медичних закладах країни.   

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
15.04.2021