Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вбивство з необережності: 17-річний житель Чернігівщини проведе 4 роки у в’язниці

Вбивство з необережності: 17-річний житель Чернігівщини проведе 4 роки у в’язниці

Верховний Суд підтримав позицію ювенальних прокурорів і залишив без змін вирок Чернігівського апеляційного суду, за яким 17-річного мешканця м. Бахмача засуджено до 4 років позбавлення волі за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України (вбивство через необережність).

Нагадаємо, що за результатами судового розгляду кримінальної справи було встановлено, що на початку серпня минулого року, неповнолітній у ході конфлікту з повнолітнім потерпілим завдав йому  удар в обличчя, внаслідок чого останній, впавши на асфальтобетонне покриття, отримав тілесні ушкодження у вигляді внутрішньо-черепної травми, від яких через тиждень помер у лікарні.

Судом першої інстанції неповнолітнього було звільнено від відбування покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком.

Водночас, Чернігівський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу ювенального прокурора щодо невідповідності призначеного місцевим судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення, засудивши винного до 4 років позбавлення волі.

Вирок набрав законної сили.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

28.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин