Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вбивають вдруге за чотири місяці: ЗМІ “поховали” футбольного агента Міно Райолу

Італійський телеканал TG La7 сьогодні повідомив новину з позначкою терміново про смерть відомого футбольного агента Міно Райоли на 55-му році житті. Цю новину миттєво підхопили найбільші світові ЗМІ, серед яких Marca, Daily Maily та La Gazzetta dello Sport.

Окрім інформації телеканалу жодних офіційних підтверджень смерті не було. Хоча це не завадило деяким ЗМІ навіть скласти некролог на Райолу.

Через годину після повідомлення про смерть лікар Райоли у міланській лікарні Сан-Раффаеле заявив, що футбольний агент живий.

— Я обурений телефонними дзвінками псевдожурналістів, які спекулюють на людині, яка бореться за життя, – сказав лікар Альберто Дзангрілло.

Друг агента Хосе Фортес Родрігес теж спростував інформацію про смерть. Він сказав, що Райола у “важкому стані, але не помер”.

А невдовзі на сторінці у соцмережі самого Райоли з’явилося повідомлення від його імені.

— Поточний стан здоров’я для тих, кому цікаво: роздратований тому, що мене вбивають вдруге за чотири місяці. Здається, у мене є здатність до воскресіння, – йдеться у повідомленні.

Всі ЗМІ, що опублікували новини, почали спішно переписувати їх, а TG La7 просто видалила повідомлення і написала нове, що Райола у важкому стані, але не мертвий.

Міно Райолу називають найвпливовішим агентом світу. Серед його клієнтів не лише Златан Ібрагімович, Ерлінг Голанд, Матейс де Лігт, Джанлуїджі Доннарумма, Поль Погба, Марко Верратті, Генріх Мхітарян та ще десятки відомих футболістів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-28 20:58:12

Магазин Автозапчастин м.Ніжин