Україна і світ

Вбивства з арбалетів в Баварії: Загиблі належали до “середньовічному культу”

Три тіла були виявлені в сільській баварської готелі неподалік від Пассау, але незабаром були знайдені ще два жіночих тіла

Джерело: 112.ua

Вбивства з арбалетів в Баварії: Загиблі належали до "середньовічному культу"

П’ять осіб, які були вбиті з арбалета у Баварії та Нижній Саксонії, входили в групу, присвячену середньовічному фольклору. Про це повідомляє BBC.

“Слідчі підозрюють, що всі вони були членами якогось сексуального кола з акцентом на середньовіччя. Можливо, Торстен Ст. був гуру групи”, – йдеться в повідомленні.

Він володів магазином, в якому продавалося зброю і прапори в середньовічному стилі, пропонувалися уроки з фехтування на мечах. На вітрині магазину стояв жіночий манекен у підтяжках, перев’язаний мотузками і ланцюгами і залитий червоною фарбою.

Поліція знайшла подружню пару, які вважають, що одна із загиблих – їх 19-річна дочка, яка, за їх словами, потрапила під вплив Торстена Ст. і розірвала з ними контакт. Батьки розповіли, що дівчина познайомилася з ним на уроках бойових мистецтв і швидко стала замкнутою і депресивною.

Видання Bild взяло інтерв’ю у колишнього орендодавця, який згадував, що Торстен Ст. часто кричав на лесбійську пару, яка жила з ним, а жінки схиляли голови і вели себе як рабині.

Прокуратура заявила, що слідство триває і мотив все ще невідомий, а остаточний звіт очікується протягом 2-3 тижнів.

Згідно з результатами розтину, Торстен і його партнерка 33-річна Керстін були знайдені на двоспальному ліжку, взявшись за руки, з арбалетными стрілами в голові і серці.

Інша жінка, 30-річна Фарина, лежала на підлозі з арбалетна стрілою в шиї. Поліція розглядає цю справу як “вбивство з згоди і самогубство”, припускаючи, що Фарина спочатку застрелила пару, а потім і себе.

У понеділок поліція, яка проводила обшук в квартирі Фаріни, в 650 км від Пассау в Виттингене, виявила ще двох мертвих жінок.

Одна з них, 35-річна вчителька початкових класів Гертруда, була партнеркою Фаріни, друга жертва – 19-річна жінка, ім’я якої не називається.

Причина смерті невідома, повідомила поліція, додавши, що жінки були мертві протягом декількох днів, арбалети або стріли не були знайдені, і не було жодних ознак боротьби.

Джерело: www.112.ua