Україна і світ

Важлива інформація від “Укрзалізниці”: послуги, які перевізник надає онлайн, суттєво розширять

Важлива інформація від "Укрзалізниці": послуги, які перевізник надає онлайн, суттєво розширять

АТ “Укрзалізниця” розширить можливості онлайн-сервісу. Зокрема, користувачі зможуть замовляти групові перевезення пасажирів, вагони з місцями для людей з інвалідністю, а також перевезення автомобілів у спеціальному вагоні-автомобілевозі.

На сайті перевізника описана і ще одна важлива додаткова послуга – “лист очікування”.

Не тільки пасажирських перевезень торкнуться зміни. “Укрзалізниця” планує реформувати послуги вантажних перевезень. А саме: перейти від звичної системи планування на місяць до онлайн-управління замовленнями протягом року.

У сфері вантажних перевезень також впровадять додаткові послуги: можна буде замовити тягу або прописати “нитку графіку”.

Що означає “тяга” і “нитка графіку”? Тяга – це важливий у фінансових розрахунках елемент, який виявляє, скільки локомотивів та вагонів потрібно для перевезення певної ваги та об’єму вантажів на певні відстані. А відповідно і вартість такої послуги.

“Нитка графіку” – це взаємозв’язок відстані, яку повинен проїхати потяг, з часом, необхідним для подолання цієї відстані. Звісно ж, з урахуванням розрахунку тяги.

Простіше кажучи, грамотні розрахунки цих функції дозволяють правильно розподілити витрати на перевезення, а отже і виявити ймовірний прибуток чи потенційний збиток.

До слова, УЗ запевняє, що протягом 2018 року майже половину всіх проданих квитків пасажири замовили й оплатили через інтернет. І ця послуга має стійку тенденцію до зростання.

Джерело Телеканал новини «24»
15.04.2019