Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Важка зброя для України. Чи змінить вона хід війни?

Сполучені Штати та їхні союзники почали надавати Україні важке озброєння. Днями на авіабазі військово-повітряних сил США Рамштайн у Німеччині пройшла стратегічна зустріч 40 західних держав стосовно оборони України. Глава Пентагону Ллойд Остін назвав цю зустріч історичною, тому що там були ухвалені колективні рішення щодо подальшої допомоги Україні, яка може кардинально змінити хід війни і добряче дати по зубах Росії.

Насправді це переломний момент, тому що США оголосили новий політичний курс стосовно російсько-української війни. Якщо говорити простою мовою, то Сполучені Штати офіційно заявили, що будуть підтримувати Україну політично, економічно та військово в тому обсязі, який необхідний для однозначної перемоги над Росією. Це фактично означає для України необмежений ресурс. Колективний захід надаватиме нам стільки грошей, зброї, боєприпасів і розвідувальних даних, скільки потрібно для того, щоб повністю задушити Росію.

Про що йде мова? Про те що до цієї зустрічі і до цього рішення, у світі превалювала думка, що у Росії більше військових та економічних спроможностей, щоб перемогти Україну, а тому навіщо витрачати ресурс у завідомо фатальній справі? Але ці два місяці показали, що Росія – це Колос на глиняних ногах, тобто щось велике, але ні на що не здатне. І перемогти її реально. А тому нині треба чітко сформулювати план дій допомоги для того, щоб Україна остаточно перемогла. Це і відбулося на базі Рамштайн.

Тобто тепер уся організація допомоги буде уніфікована. Буде чітка доктрина щодо правил ведення бойових дій, організації роботи підрозділів, підготовки особового та керівного складу, озброєння, військової техніки та інфраструктури.

До України вже пішло важке озброєння: бронетехніка і гаубиці, а це означає, що віднині США та союзники обрали курс не на наш опір та оборону, як було раніше, а обрали курс на нашу перемогу. Тому я впевнений, що далі нам нададуть і ракетні системи, і авіацію, і ППО.

Чому США та союзники повірили у те, що Україна здатна перемогти Росію, яка за чисельністю особового складу та кількістю озброєння переважає? Тому що ця війна показала, що російська корупція повністю роз’їла їхню армію, а значить нівелювала її переваги. Це по-перше.

По-друге, українська армія виявилася ефективнішою: краща організація, краще командування і краща підготовка та мотивація особового складу. Наша армія більш уміло застосовує артилерію, ракети, бронетехніку, ППО та авіацію. Згадайте лише пару ракет Нептун, які знищили флагман російського флоту крейсер «Москва».

І наостанок швидко розповім про те, що вже до нас їде: французькі самохідні артилерійські установки Цезар, британські гаубиці М777, які нам надають Канада та США, німецькі зенітні самохідні установки Гепард, британські гаубиці АС-90, американські бронетранспортери М-113, британські бронетранспортери Штормер, американські безпілотники Свічблейд та Фенікс Гост, французькі переносні зенітні ракетні комплекси Містраль, які надає Норвегія, а також британські ПЗРК Старстрік.

Ну, що ж, Путін, ти догрався, тремти, тепер проти тебе і твого народу увесь світ!Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-28 23:49:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин