Україна і світ

Василь Веселий допоміг обладнати дитячу кімнату у “Місті Добра”

Власник концерну Київпідземшляхбуд Василь Веселий долучився до обладнання спеціального місця для матерів та дітей, що перебувають у скрутному становищі.

Унікальну екологічну ігрову кімнату створять на гроші мецената у центрі реабілітації для матерів із дітьми у скруті.

Майже рік у Чернівцях будується унікальне місце – “Місто Добра”. Ціль нового центру – допомогти жінкам у скрутному становищі, аби вони не втратили опіки над дітьми. Проект функціонує в орендованому приміщенні, та воно не відповідає усім потребам центру і не дає можливості гарантувати дах над головою усім, хто його потребує.

Організатори “Міста Добра” запланували побудувати власне унікальне приміщення. Воно не тільки має дати прихисток жінкам і дітям у скруті, але і запропонувати можливість знов відчути себе у безпеці, у змозі керувати власним життям, створити дружню атмосферу і місце для навчання та розвитку.

Новий простір для матерів та дітей буде повністю екологічним і енергоефективним. “Місто Добра” будується за кошти волонтерів та благодійних організацій. До проекту долучився власник концерну Київпідземшляхбуд Василь Веселий.

– Я сам батько. І думка, що деякі діти мають зростати без батьків, без людей, що їх любитимуть, піклуватимуться про них і підтримуватимуть повсякчас, для мене жахлива.

Якщо ми, як суспільство, маємо можливість зробити, аби родина не розпалась, дати їм шанс залишитись разом, то наш обов’язок зробити все необхідне для цього. Головне у родині, щоб люди любили один одного, а ми допоможемо долати труднощі на цьому шляху, – каже Василь Веселий.

Василь Веселий допоміг обладнати дитячу кімнату у “Місті Добра”

Ігрова кімната, яку побудують у “Місті Добра”, буде виконана повністю із екологічних матеріалів та з урахуванням усіх найсучасніших педагогічних та психологічних ідей. Вхід через книжкову шафу, як у казковій Нарнії, спортивний майданчик, затишні схованки всередині фантастичного дерева, іграшки для розвитку. Все, що тільки може уявити дитяча фантазія.

– Для нормального розвитку дитині обов’язково потрібне місце, де вона може вільно гратися. Створення такого простору для дітей дозволить малечі почувати себе спокійно та у безпеці, і у той же час, це має бути місце, де головною буде саме дитина, дорослий – лише помічник, а не керівник.

У нашому центрі ми створюємо можливість для розвитку і для мам, і для їх дітей. Дружня атмосфера вільного розвитку – обов’язкова умова такого особистісного росту, – розповідає засновниця ініціативи Марта Левченко.

Побудова “Міста Добра” триває, зараз вже майже закінчене будівництво основного корпусу, доєднані головні комунікації, та попереду ще багато роботи, і долучитись до цієї ініціативи може кожен.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
25.04.2019

Close