Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ваша хоробрість стала прикладом для усіх: посольство США привітало з Днем ЗСУ

На сторінці посольства США в Україні у Facebook з’явилося відеопривітання зі святом Збройних сил України.

Зі зверненням виступила старший представник Міністерства оборони США, аташе з питань оборони полковник Бріттані Стюарт. Вона привітала українських військовослужбовців зі святом і подякувала їм за самопожертву й хоробрість.

— Від імені посольства США й тисяч американських військових, які проходили та проходять навчання разом з українськими солдатами й офіцерами, вітаю з Днем Збройних сил України. Ми вдячні всім, хто служив і служить заради захисту України. Ваші самопожертва і хоробрість стали прикладом для усіх, – заявила полковник Бріттані Стюарт.

Вона зазначила, що російська агресія проти України триває, і наголосила, що Сполучені Штати підтримують суверенітет і територіальну цілісність України.

— Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто загинув або отримав поранення, і ми вітаємо тих, хто продовжує захищати Україну. Україна не має кращого партнера, ніж США. Слава Україні! – зазначила Стюарт.

З нагоди Дня ЗС України Факти ICTV зібрали 10 важливих та цікавих моментів, які варто знати про українську армію. Зокрема, чому День ЗСУ святкують саме 6 грудня і чим це відрізняється від 14 жовтня, а також чисельність та міць ЗСУ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-06 15:40:29

Магазин Автозапчастин м.Ніжин