Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Варшавська, Реактивні гуси і Байрактарська: як у Києві хотіли перейменувати станції метро

Перший етап збору пропозицій для перейменування пяти станцій Київського метро завершено. Свої ідеї подали 18 812 охочих.

Про це повідомив начальник Київського метрополітену Віктор Брагінський. За його словами, наразі для наступного етапу рейтингування відібрали по пять найпопулярніших варіантів для кожної станції.

Серед варіантів, які надійшли для станцій:

  • Мінська – Варшавська та Вишгородська;
  • Героїв Дніпра – Героїв Маріуполя або Героїв України;
  • Дружби народів – Ботанічна та Європейська;
  • Площа Льва Толстого – Василя Стуса чи Ліни Костенко;
  • Берестейська – Бучанська та Ірпінська.

Віктор Брагінський додав, що серед пропозицій зустрічалися й досить екзотичні варіанти. Наприклад, для Мінської запропонували назви Борщ, Реактивні гуси та Тракторна.

Станцію Героїв Дніпра деякі учасники опитування бачили як станцію Імені Магістра Йоди або Пухнастих котиків. Берестейську пропонували перейменувати в Паляницю, а Дружби народів – в Байрактарську або Чорнобаївську. Серед варіантів для Героїв Дніпра була Червона калина.

Другий етап онлайн-голосування триватиме до 9 травня. Зробити свій вибір можна за посиланням. Після цього результати будуть опрацьовані та направлені до Київської міської ради. Свій висновок також підготує фахова комісія з питань найменувань.

До слова, в межах великого перейменування одну з вулиць Києва пропонують назвати на честь борщу, щоб захистити від намагань РФ привласнити українську страву. З такою ініціативою виступив відомий шеф-кухар Євген Клопотенко.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-02 17:58:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин