Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Вандалізм чи ні: ніжинська поліція розбереться, що саме горіло біля стели «Герої не вмирають»

Вчора, 12 грудня, жителька Ніжина Лариса Артеменко виклала у соцмережі світлину, де, з її слів,  невідомі зробили підпал в самому центрі міста,  біля стели «Герої не вмирають».

Сьогодні, 13 грудня, на щотижневій оперативній нараді Ніжинський міський голова Олександр Кодола надав доручення поліції та Муніципальній варті провести розслідування щодо неприємного інциденту, перевірити камери відеоспостереження.  

Як повідомила начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко, про даний випадок поліція також дізналася із соціальних мереж. На місце виїхала оперативна група.

«Меморіал не пошкоджено. Крім скляночки зі свічкою, поліцейські нічого не знайшли. Опитали можливих свідків. Вони також нічого не бачили. Є версія, що це просто загорілися сухі квіти, які раніше поклали до меморіалу люди. А сильний вітер трішки роздув вогонь. Якби це сталося днем, то ніхто б, мабуть, і не побачив би, що там щось горить. А в темний час доби будь-який вогник стає помітним. Тому ніжинці сприйняли його за підпал», — зауважила І. Музиченко.

Користуючись нагодою, представниця Ніжинської поліції звернулася до ніжинців з проханням: «Якщо ви стали свідками якогось правопорушення, телефонуйте до правоохоронних органів, а не пишіть у соцмережах, адже втрачається дорогоцінний час!».

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото Л. Артеменко

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-13 13:30:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин