Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Валерій Дубіль увійшов до трійки парламентаріїв, які найбільше витратили на благодійність

Валерій Дубіль увійшов до трійки парламентаріїв, які найбільше витратили на благодійність

Петро Порошенко, Валерій Дубіль та Вадим Новинський увійшли до ТОП-3 народних депутатів, які найбільше витратили на благодійність упродовж 2020 року.

За інформацією інтернет-видання comments.ua, витрати парламентаріїв аналізували експерти Громадянської мережі «ОПОРА». Вони виявили: у 2020 році 13 народних обранців зі своєї заробітної плати зробили 145 пожертв на суму понад 4 мільйона гривень.

Найбільше на благодійність витратив лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко – 739 тисяч (14 внесків до свого благодійного фонду). Валерій Дубіль від ВО «Батьківщина», що представляє Чернігівщину у Верховній Раді, посів друге місце: зробив 19 внесків на 626 тисяч (БФ «Європа»). Третім у рейтингу є позафракційний народний депутат Вадим Новинський, який перерахував Міжнародному благодійному фонду на честь Покрови Пресвятої Богородиці майже 573 тисяч.

Нагадаємо, народний депутат Валерій Дубіль – перший заступник голови комітету з питань здоров’я нації та заступник лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, надає особисту допомогу медичним закладам Чернігівщини. За останні півроку за його сприяння для районних лікарень, сільських амбулаторій та ФАПів закупили понад 200 кисневих оксигенаторів та 2000 пульсоксиметрів для боротьби з ковідом. Народний депутат знаний в області як благодійник, який значну частину своєї діяльності присвячує допомозі в лікуванні, в першу чергу, важкохворих дітей.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
02.06.2021