Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Валерій Дубіль приніс у Верховну Раду касовий апарат, аби депутати дослухались до ФОПів

Валерій Дубіль приніс у Верховну Раду касовий апарат, аби депутати дослухались до ФОПів

Позиція*

Фракція «Батьківщини» в парламенті підтримує мітингувальників, які вкотре зібралися під стінами Верховної Ради та вимагають скасування касових апаратів.

Аби довести колегам у раді необхідність перегляду законопроєкту №6376, який відтерміновує введення касових аппаратів на рік, два депутати від «Батьківщини» Валерій Дубіль та Андрій Ніколаєнко принесли до сесійної зали касовий апарат. Однак стикнулися з перешкодою у вигляді охоронців.

Як видно на оприлюдненому відео, співробітники УДО відмовилися пропускати нардепа Андрія Ніколаєнка з технікою, загородивши прохід, у зв’язку з чим той вирішив піти на хитрість: він просто перекинув апарат через голови охоронців, після чого у них не залишилося приводу, щоб перешкоджати його проходу.

В свою чергу, Валерй Дубіль на своїй сторінці у Facrbook, пояснив, що цей касовий апарат є символічним, та на думку нардепа, може стати ««кулею» для малого та середнього бізнесу вже з початку року».

«Сьогодні підприємці знову під стінами Верховної Ради. Вони не дякують владі за зниження податкового тиску під час пандемії, вони не дякують за дотації для розвитку підприємництва, за банальну підтримку. Вони цього не роблять, бо дякувати НЕМАЄ ЗА ЩО! Фопи просять хоча б не заважати їм працювати та ВИЖИВАТИ!», — написав нардеп.

Валерій Дубіль приніс у Верховну Раду касовий апарат, аби депутати дослухались до ФОПів

Нагадаємо, що саме Валерй Дубіль є співавтором законопроєкту,яким пропонується відтермінувати введення касових апаратів на рік.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь