Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Валерій Дубіль передав медикам Варвинщини обладнання для боротьби з коронавірусом ВІДЕО

Валерій Дубіль передав медикам Варвинщини обладнання для боротьби з коронавірусом ВІДЕО

Нове обладнання для лікування хворих на ковід передав медикам Варвинщини народний депутат України, перший заступник голови парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, заступник лідера ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

5 квітня, під час відвідин Варви народний обранець вручив медичним працівникам 3 кисневих оксигенатори та 10 пульсоксиметрів. Апарати зможуть використовувати сімейні лікарі, працівники амбулаторій, ФАПів та лікарень.

«Людей потрібно рятувати і, в першу чергу, також у селі, коли вони хворіють. Щоб у них був на місці і пульсоксиметр, аби могли виміряти сатурацію. Якщо ж остання знизиться, вони змогли б дихати завдяки кисневому концентратору», – пояснив Дубіль.

Такий крок народний депутат робить не вперше. Половина з тих кисневих концентраторів, якими місцеві медики рятують хворих, придбана ним. Зокрема у рамках програми Юлії Тимошенко «Здоров’я нації», яку втілюють упродовж багатьох років.

На Чернігівщині програма із забезпечення кисневим обладнанням медичних закладів стартувала наприкінці 2020 року. Дубіль згуртував усіх, хто не лише словами може підтримати лікарів у боротьбі із коронавірусом. Спільними зусиллями закупили апарати ШВЛ та захисне спорядження для медиків на 20 мільйонів гривень.

Виконуючи шляхетну місію, разом з командою парламентарій відвідав більшість районів Чернігівщини. За його словами, хоче об`їздити кожну районну лікарню, амбулаторію і кожен ФАП.

Детальніше – на відео

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.04.2021