Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Валерій Дубіль: «Батьківщина» розробить пакет змін до бюджету-2022, які пустять гроші на вирішення головних проблем люде

Валерій Дубіль: «Батьківщина» розробить пакет змін до бюджету-2022, які пустять гроші на вирішення головних проблем люде

Позиція*

Закладені на наступний рік соціальні виплати не будуть прив’язані до мінімального прожиткового рівня, а тому пенсії та зарплати залишаться мізерними.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Я, як двічі прем’єр-міністр, завжди аналізую цифри, і в проєкті бюджету дивлюся на показники, що стосуються життя людей. За міжнародними конвенціями, не можна людині платити нижче мінімального прожиткового рівня. Але в бюджеті-2022 заклали 44% від цього показника, тобто вдвічі нижче. Це стосується пенсій, які залишатимуться нижче 2 тисяч гривень, хоча сьогодні мінімальний прожитковий рівень сягає 4 тисяч гривень. Це й тарифна сітка, тобто зарплати бюджетних установ. Вони її скасували, і тепер директор школи буде отримувати зарплату приблизно як вчитель-початківець. Ще попри радикальне збільшення всіх тарифів, у бюджеті закладають субсидії на рівні цього року, яких уже сьогодні не вистачає!», – обурилася лідер «Батьківщини».

За словами народного депутата України, першого заступника голови парламентського комітету з питань здоров’я нації, заступника лідера ВО «Батьківщина» Валерія Дубіля, на наступний рік закладено на 112 мільярдів гривень менше, ніж треба було б виділити, на медичну галузь.

«Це означає, що кожна людина не зможе лікуватися без власних грошей. Як можна допускати таку ситуацію в часи пандемії? Окрім того, інші хвороби нікуди не зникли. Серцево-судинні захворювання та онкологія б’є рекорди, орфанні хвороби, цукровий діабет – такого не може бути, щоб пацієнти залишилися без підтримки держави. У нас вся країна, враховуючи дітей, буде недолікована. Необхідні термінові зміни до бюджету 2022», – зауважив політик.

Знаючи цю ситуацію та розуміючи, як мусить виглядати сьогодні соціальна політика, команда «Батьківщини» вноситиме пакет пропозицій для покращення життя українців.

«Ми покажемо, де скоротити бюджет, до речі, знову чомусь збільшуються видатки на утримання керівників держави. Ми дамо пакет фундаментальних пропозицій разом із законами, які треба ухвалювати, але чи дослухаються вони до нас, ніхто цього не знає», – резюмувала лідер «Батьківщини».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.09.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь