Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вакцинація в Україні проходить утричі повільніше, ніж планувалося – Радуцький

Кампанія з вакцинації населення в Україні проходить повільніше, ніж планувало Міністерство охорони здоров’я. Темпи імунізації нижчі утричі за прогнози МОЗ. Про це повідомив Михайло Радуцький – очільник парламентського Комітету з питань здоров’я нації.

вакцинація військових

Наразі в Україні прищепили близько 20 тис. осіб. Радуцький назвав причини занижених показників. По-перше, це неготовність мобільних бригад – у перші дні у деяких регіонах працювало по одній чи дві бригади медиків. Наразі їх кількість збільшена до 130, а незабаром буде до 200.

Другою причиною сповільнених темпів вакцинації Радуцький вважає невмотивованість медиків, які проводять щеплення.

– З деяких регіонів надходить тривожна інформація – медикам з бригад обіцяли премії, але люди так і не розуміють, чи отримають ці кошти.

Третій фактор – недостатня комунікація щодо необхідності вакцинації з населенням.

Вакцинація в Україні

Вакцинація в Україні розпочалася 24 лютого. Першими щеплення отримали медичні працівники та військовослужбовці. Станом на ранок 9 березня 19 118 українців вакцинувалися від коронавірусу.

Лідером за кількістю щеплень наразі є Донецька область. Напередодні міністр охорони здоров’я Максим Степанов також заявив, що вакцинація в Україні йде не за планом.

Джерело: Михайло Радуцький

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-09 21:24:43