Україна і світ

Вакарчук відповів, чи очолить список партії Порошенка на парламентських виборах

Вакарчук відповів, чи очолить список партії Порошенка на парламентських виборах

Музикант та фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заперечив, що на парламентських виборах піде у Верховну Раду першим у списку партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

Перед відповіддю музикант зазначив, що чутки не коментує, про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Запитання щодо першого номеру у списку  йому поставила журналістка Крістіни Бердинських, процитувавши інформацію, яка поширюється у соцмережах.

Як правило, я чутки не коментую. Але раз вже прямо запитали, відповім. Ні, це неправда! 
– написав Вакарчук.

Чинний Президент України Петро Порошенко після поразки на виборах анонсував нові обличчя у своїй партії БПП “Солідарність”. Їх обиратимуть за допомогою праймеріз.

Що таке праймеріз?Тип голосування, в якому обирається один кандидат від партії. Між обраними кандидатами потім проходить звичайне голосування. Зміст “праймеріз” полягає в тому, щоб кандидати від однієї партії не відбирали один в одного голоси на основних виборах.

Сам музикан хоч коментував резульати виборів, проте досить стримано. Він зізнався, що, як і раніше, не підтримує жодного із кандидатів у президенти. Мовляв, ні Петро Порошенко, ані Володимир Зеленський не відповідають його критеріям.

Однак після другого туру Вакарчук наголосив, що попри все українці мають зробити свій вибір усвідомлено. Так зробив і сам співак. 

А ось після першого туру виборів святослав зацитував уривок зі своєї пісні “Еверест”. Наприкінці допису співак додав, що “знає, ми зможемо здолати будь-якому вершину”. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело Телеканал новини «24»
24.04.2019