Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вакарчук російською до опозиційних ЗМІ РФ: ми нічого не забудемо і ніколи не пробачимо

Україна ніколи не забуде і не пробачить тих росіян, які чинили злочини проти українського народу. А самі ці злочинці невід’ємні від того російського народу, які зараз мовчать.

Про це заявив український вокаліст гурту Океан Ельзи, політик та громадський діяч Святослав Вакарчук.

Він заявив, що останніми днями до нього часто звертаються російські опозиційні журналісти з проханням взяти інтерв’ю.

– Мені нічого їм сказати. Хоча ні, є що. Я скажу таке: ви всі частина російського народу. І це ви, російський народ, виростили і вигодували цих покидьків, ублюдків, тварин, які сьогодні руйнують наші будинки, вбивають людей похилого віку, жінок та дітей. Гвалтують, мародерять. Це ви привели до влади всіх тих, хто віддає накази цілитися і руйнувати наші пологові будинки, будинки для людей похилого віку, вокзали, на яких знаходяться тисячі людей і намагаються втекти від вашого російського світу. Це ви мовчали тоді, коли треба було говорити та діяти, – сказав він.

Святослав Вакарчук заявив, що росіяни мали безліч можливостей сказати своє слово і почати діяти, однак росіяни мовчки приймали те, що робить влада в їх країні.

– Коли Путін, чиє друге ім’я зараз антихрист, прийшов до влади – ви мовчали. Коли Росія вторглася до Грузії – ви теж мовчали. Потім Росія зухвало забрала у нас Крим, саме так – забрала, вкрала, багато хто з вас у душі пишався цим, багато хто навіть не тільки в душі. І казали, що “Крим повернувся до рідної гавані”. А потім вісім років, коли ваша країна розв’язала жахливу війну у нас на Донбасі, то у вас не вистачило сміливості та мужності десятками тисяч, сотнями тисяч, мільйонами вийти на вулицю та протестувати проти цих страшних речей, – сказав він.

Український співак нагадав, що раніше росіяни могли повстати проти зла у їхній країні.

– У 1991 році мільйон людей вийшло на майдани, щоб повалити імперію зла. Але це було раніше, а зараз лише пости у Фейсбуці та співчуття телефоном. Нам це не допоможе. Нам не потрібні співчуття телефоном або у Фейсбуці. Нам потрібні дії, – сказав він.


Святослав Вакарчук нагадав росіянам, які скаржаться, що їхнє життя зламане через санкції чи розв’язану війну, що в них якраз усе ще добре.

– Життя зламане не у вас, життя зламане у тих, хто лежить сьогодні в Бучі, Бородянці – мертвий, із зв’язаними руками. Життя зламане у тих, хто намагався виїхати з вокзалу в Краматорську, а сьогодні був убитий російськими градами та ракетами. Життя зламане у мільйонів українських біженців, яким нема за що й ніде жити. Життя зламане у тих, кого ви так багато років заспокоювали та називали своїми братами. Тому ми ніколи не відділятимемо тих, хто вбивав, тих хто віддавав накази, і тих, хто мовчав і нічого не робив, – сказав він.

Співак Вакарчук сказав окремі слова подяки тим, хто продовжує виходити в Росії на акції протесту або публічно засуджує дії Кремля.

– Окреме спасибі, щире спасибі, я хотів би сказати все-таки тим небагатьом, хто наважився вийти на протести. Або відкрито, публічно, заявляє свою позицію щодо звірств російської армії, російського керівництва по телебаченню та в соцмережах. Цих людей мало, але вони є. Ми це пам’ятаємо і цінуємо, – сказав він.

Лідер гурту Океан Ельзи заявив, що українці пам’ятають і ніколи не пробачать тих, хто вчинив страшні злочини проти України, ставлячи їх на один рівень із тими, хто сьогодні мовчить.

Джерело: sviatoslav.vakarchuk

Фото: sviatoslav.vakarchuk


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-09 03:01:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин