Україна і світ

“Вакарчук чутливий до критики”: як формувалася партія “Голос”

"Вакарчук чутливий до критики": як формувалася партія "Голос"

У партії “Голос” Святослава Вакарчука зрозуміла філософія підходу формування списків. Там є люди, які мали досвід у виконавчій владі, наприклад: Інна Совсун, Юлія Клименко та Ярослав Желізняк.

Таку думку в програмі “Що це було” висловила головна редакторка видання “Української правди” Севгіль Мусаєва.

За її словами, у партії є люди, які мали досвід на хвилі Майдану і показали якийсь результати або мають добру репутацію. Також там громадські активісти, представники бізнесу, приватного сектору та юристи.

В цілому список склав враження, що репутація була головним критерієм при відборі цих людей. Я навіть знаю, що у них була служба безпеки партії “Голос”, яка перевіряла кандидатів,
– розповіла Севгіль Мусаєва.

“І деякі не пройшли цю перевірку, оскільки працювали на компанії, пов’язані з олігархами. На мою думку, тут відіграє роль те, що Святослав Вакарчук є дуже чутливим до будь-якої критики. Тому вони унеможливили критику людей, які мають якийсь бекграунд і він не підходить під цінності партії”, – додала журналістка.

За її інформацією, відбором займався Ярослав Юрчишин та Юлія Клименко. Саме вони проводили співбесіди та фактично займалися аналітичною роботою щодо людей, які мають бути у списках.

"Вакарчук чутливий до критики": як формувалася партія "Голос"

Відео повної програми “Що це було” з Сергієм Лещенком та Євгенією Моторевською, в гостях Севгіль Мусаєва:

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело Телеканал новини «24»
13.06.2019