Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вагітні та жінки з маленькими дітьми ставатимуть на військовий облік – Міноборони

Нові норми щодо військового обліку стосуються також вагітних та жінок з маленькими дітьми. Реалізація наказу Міністерва оборони України здійснюватиметься до кінця 2022 року.

За даними Міноборони, територіальні центри комплектування та соціальної підтримки враховуватимуть стан здоров’я та сімейні обставини жінки, як з чоловіками.

До кінця 2022 року українки мають стати на військовий облік, який не зобов’язує до служби у мирний час. Жінок можуть призвати лише добровільно (за контрактом). Однак у воєнний час їх залучатимуть для оборони держави.

Надалі планують запровадити штрафи за ухилення від військового обліку після попередження з територіальних центрів, як і з чоловіками.

Жінки віком від 18 до 60 років, які придатні до проходження служби за станом здоров’я та мають спеціальність або професію, зазначену в наказі Міноборони, підлягають військовому обліку.

Під час зміни професії жінок зобов’яжуть інформувати у ТЦК та СП. Стати на військовий облік українкам необхідно до кінця 2022 року в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за реєстрацією місцепроживання.

Після запровадження змін, жінок зобов’яжуть надавати військово-обліковий документ під час влаштування на нову роботу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-26 14:21:21

Магазин Автозапчастин м.Ніжин