Україна і світ

В Єрусалимі у зв’язку з коронавірусом зачинено храм Гробу Господнього, а Ізраїль готується до повної ізоляції

Рішення послідувало за зустріччю ізраїльської поліції і високопоставлених керівників церкви в середуЄрусалимський храм Гробу Господнього, шанований у християнській традиції як місце розп’яття і поховання Ісуса Христа, в середу був закритий на тиждень у якості запобіжного заходу проти коронавіруса. Про це заявили представники церкви, повідомляє Reuters.

“Храм Гробу Господнього закривається з 17:00 в середу”, – сказав прес-секретар Асамблеї католицьких ординаров Святої Землі Ваді Абу Нассар.

Він зазначив, що це рішення послідувало за зустріччю ізраїльської поліції і високопоставлених керівників церкви в середу.

“Звичайно, керівники церкви висловили розуміння. Початкове розуміння полягає в тому, що цей наказ діє протягом одного тижня, хоча ніхто не знає, скільки часу займе ця криза”, – сказав представник духовенства.

Тим часом, прем’єр-міністр Ізраїлю Бинямин Нетаньяху заявив про готовність оголосити повну ізоляцію в країні, за винятком продовольчих магазинів і аптек, повідомляє Jerusalem Post.

“Ті заходи, яке брало наш уряд, відповідають тому, що робилося у всьому світі. Але їх виявилося недостатньо. Число хворих подвоюється кожні три дні”, – заявив Нетаньяху.

За словами Нетаньяху, жорсткий карантин, до якого готуються влади, буде передбачати повну заборону на прогулянки по вулиці за винятком походів за продуктами або ліками. Відходити від будинку можна буде лише на відстань до 100 метрів.

Може бути суттєво обмежена робіта суспільного транспорту, числпро учасників релігійних церемоній. Не виключено, що автомобілях буде дозволено находиться не більше двох осіб.

Таку заяву Він зробив після того, як стало відомо, що в Ізраїлі число хворих коронавірусом досягла 2 тис. 369 осіб.

Джерело: www.112.ua

Категорії новин: Новини України та світу Новини Чернігова Новини Ніжина
Теги
Facebook
Close