Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Японії стартувала естафета олімпійського вогню

В Японії у Фукусімі стартувала естафета олімпійського вогню, розпочавши відлік до першої міжнародної олімпіади, що проводиться під час пандемії коронавірусу.

Олімпійські ігри

Члени жіночої збірної Японії з футболу запалили олімпійський факел, доставлений з Греції.

Близько 10 тис. бігунів пронесуть естафету на 47 префектурах Японії. Зокрема олімпійський факел горітиме в спортивному комплексі в Фукусімі, в якій у 2011 році сталася аварія на АЕС.

У першій секції естафети не буде глядачів для уникнення великого скупчення людей, проте глядачам на інших ділянках естафети потрібно буде носити маски та дотримуватися соціальної дистанції.

Естафета завершиться 23 липня церемонією відкриття міжнародних спортивних змагань – Олімпійських ігор, які проведуть в Токіо.

Олімпійські ігри

Олімпійські ігри в Токіо повинні були пройти у 2020 році, проте в березні минулого року в Японії ухвалили рішення перенести змагання на 2021 рік через пандемію коронавірусу. Олімпіада пройде з 23 липня по 8 серпня 2021 року.

Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо проводитимуть без закордонних глядачів. Також на Олімпійські ігри не пустять іноземних волонтерів.

Такі обмеження ухвалили у зв’язку з пандемією коронавірусу в Японії. Уряд в країні побоюється поширення Covid-19 та його нових штамів, які ще не достатньо дослідили.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-25 09:19:13