Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В УЄФА відкрили справу проти трьох клубів через Суперлігу

Європейський футбольний союз (УЄФА) відкрив дисциплінарні справи щодо іспанських клубів Барселона та Реал, а також італійського Ювентуса, котрі відмовилися вийти із проекту так званої Європейської Суперліги.

— Відповідно до статті 31(4) Дисциплінарного регламенту УЄФА, організація призначила інспекторів з етики та дисциплінарних питань для проведення розслідування щодо потенційного порушення нормативно-правової бази УЄФА з боку Реала, Ювентуса та Барселони у зв’язку з так званим проектом Суперліги, – йдеться на сайті організації.

Також в УЄФА повідомили, що більш детальна інформація у цій справі буде надана у необхідний час.

Про створення футбольної Суперліги оголосили 12 топ-клубів Європи 19 квітня. Однак, через два дні після оголошення проекту про свій вихід повідомили дев’ять клубів – Арсенал, Тоттенгем, Манчестер Сіті, Манчестер Юнайтед, Ліверпуль, Челсі, Мілан, Інтер та Атлетіко Мадрид.

7 травня в УЄФА визначилися з мірою покарання для дев’яти засновників проекту, котрі оголосили про свій вихід.

Кожен з цих клубів повинен заплатити благодійний внесок у розмірі €15 млн для розвитку футболу у всій Європі. Також клуби зобов’язалися повернути 5% від своїх доходів за участь у клубних турнірах під егідою організації у сезоні-2020/21.

Три клуби-засновники Реал, Барселона та Ювентус залишаються вірними своїй ідеї і продовжують відстоювати проект.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-05-13 07:29:42