Україна і світ

В Уругваї з в’язниці втік бос італійський бос мафії Рокко Морабіто

За даними уругвайського МВС, Морабіто і троє інших ув’язнених втекли через діру в даху будівлі в’язниці, після чого пограбували власника ферми, що знаходилася неподалік

Джерело: 112.ua

Бос італійської мафії Рокко Морабіто втік з в’язниці в Уругваї, де він чекав на екстрадицію до Італії. Про це повідомляє міністерство внутрішніх справ Уругваю, інформує BBC.

“Розчаровуючим і серйозним є той факт, що злочинець, такий як Рокко Морабіто, глава “Ндрангеті”, зумів втекти з в’язниці в Уругваї в очікуванні екстрадиції до Італії”, – заявив міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні.

Він додав, що “продовжить полювати на Морабіто, де б він ні перебував, щоб посадити його до в’язниці, як він того заслуговує”.

За даними уругвайського МВС, Морабіто і троє інших ув’язнених втекли пізно ввечері в неділю через діру у даху будівлі в’язниці, після чого пограбували власника ферми, що знаходилася неподалік.

Уругвай погодився видати італійській владі торговця наркотиками, відомого як “кокаїновий король Мілану”.

З 1995 року глава злочинного угруповання “Ндрангета” був одним з найбільш розшукуваних втікачів Італії.

Поліція повідомляє, що Морабіто, якому зараз 52 роки, стояв за контрабандою сотень кілограмів кокаїну з Бразилії до Італії.

Він був заарештований в 2017 році на розкішній віллі неподалік від курортного міста Пунта-дель-Есте, на схід від столиці Пунта-дель-Есте, де він прожив під фальшивим ім’ям близько десяти років.

Мафія “Ндрангета” зародилася у Калабрії на півдні Італії, і, як вважається, контролює до 80% європейської торгівлі кокаїном.

На даний час Морабіто занесений до червоного списку Інтерполу за приналежність до злочинної організації, яка займалася міжнародною торгівлею наркотиками в період з 1988 по 1994 рік.

Нагадаємо, в жовтні 2018 року поліція спільно з Європейським поліцейським агентством затримала на Сицилії одного з членів угруповання “Коза Ностра”.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close