Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В Україну йде різке похолодання

В Україну йде різке похолодання

Синоптики засмутили українців, які сподівалися на потепління. Про це повідомляє propozitsiya.com, пише agronews.ua.

Погода в жовтні буде холодною і дощовою, з великою кількістю опадів. Більш того — це може бути найхолодніший місяць в році. На що очікувати, і що говорять з цього приводу експерти?

Як повідомив народний синоптик Леонід Горбань, жовтень на всій території України буде дуже холодним і дощовим. При цьому він виявиться навіть холоднішим, ніж наступні за ним місяці — листопад і грудень.

Згодна з ним і Вазіра Мартазінова, завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН.

Як повідомляє народний синоптик, в перші чотири дні жовтня буде холодно, погода стане похмурою, але без сильних дощів. Вони пройдуть п’ятого, шостого, восьмого, дев’ятого і десятого числа. На всю другу декаду встановиться похмура і прохолодна погода, причому піком похолодання стане чотирнадцяте число. Нові проливні дощі очікуються двадцятого, двадцять другого, двадцять третього та двадцять шостого числа.

За словами Вазіри Мартазинової, вся справа в тому, що через глобальні зміни клімату в нашій країні трохи змістилися звичні пори року. Певні синоптичні процеси, які раніше спостерігалися в листопаді, а в південних областях нашої країни — в грудні, змістилися на жовтень. При цьому вони самі по собі не означають наближення зими.

З цієї причини листопад і грудень в нашій країні виявляться тепліше жовтня — це несподівано, але в цілому досить логічно. У грудні в нашу країну прийдуть плюсові температури, а зима повинна бути досить теплою. Це також пов’язано з глобальними процесами потепління, які відбуваються по всьому світу. Можливо, українцям варто адаптуватися до зміни клімату.

01.10.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин