Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україну доставили партію протитанкових ракетних комплексів Джавелін

До України прибула третя партія додаткової міжнародної військової допомоги на $60 млн від уряду США для потреб ЗСУ.

Бойове озброєння включає боєприпаси, протитанкові і високоточні засоби ураження та медичне майно.

– Сьогодні ми отримали черговий борт допомоги від США за результатами домовленостей президентів України і Сполучених Штатів Володимиром Зеленським та Джо Байдена, – повідомили в Міністерстві оборони України.

Там зброю назвали щирою, відкритою, швидкою допомогою для українських військових, на передовій.

Аташе з питань армії і оборони посольства США в Україні полковник Бріттані Стюарт зі свого боку зазначила, що Сполучені Штати Америки допомагають Україні в розбудові Збройних сил, що включає матеріально-технічну допомогу і тренінги від тактичного до стратегічного рівня.

Стюарт додала, що Вашингтон хоче бачити Україну на шляху в НАТО, мирної і вільною країною.

За словами начальника Головного управління логістики Генерального штабу ЗС України Миколи Шевцова, кошти, що надійшли в попередніх вантажах вже підвищують наші здібності контрбатарейної і протитанкової боротьби, а також розвідки.

– Сьогодні до нас прибула партію протитанкових ракетних комплексів Джавелін з боєприпасами. Також ми отримали боєприпаси до того зброї, яке у нас є під калібри НАТО. Озброєння буде переміщено на бази і склади, враховано та передано військовослужбовцям для використання, в тому числі для підрозділів Операції об’єднаних сил, – зазначив він.

Командувач Медсен ВСУ бригадний генерал Тетяна Остащенко додала, що вантаж з США включає також засоби індивідуального захисту – аптечки. Вона окремо підкреслила, що в ЗСУ військово-медична підготовка здійснюється у відповідності зі стандартами НАТО.

Джерело: Міністерство оборони України 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-23 09:35:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин