Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні з’являться нові дорожні знаки та розмітка: як вони виглядатимуть

З 1 листопада набувають чинності зміни до правил дорожнього руху. В Україні з’являться нові знаки та дорожня розмітка.

Про це розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Нові дорожні знаки

Серед нових дорожних знаків – житлова зона, пішохідна дорога, в’їзд у населений пункт та виїзд з нього, напрямки повороту, місця дозволеної зупинки та стоянки, заборона руху, автозаправні чи електрозарядні станції, місце для заряджання електрокарів, платна дорога, діагональний пішохідний перехід та інші.

Нова дорожня розмітка

Згідно з нововведенням, з’явиться нова дорожня розмітка, якою позначатимуть місця паркування вздовж автодороги, наближення до кільцевої розв’язки, виходи з території шкільних закладів, місця з найбільшою кількістю аварій та інші. До вертикальної розмітки додадуть нову жовто-червону.

Велодоріжки

Зміни стосуються руху велосипедистів, пішоходів та людей з порушенням зору. Зокрема, запроваджується нове визначення велосипедної дороги, значення смуги та переїзду.

У ПДР вказали права та обов’язки велосипедистів, зарегламентували їхні дії під час руху, суміжний рух пішоходів та людей з порушенням зору.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-29 10:38:01

Магазин Автозапчастин м.Ніжин