Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні зросла кількість кібератак з початком навчань Об’єднані зусилля-2021 – РНБО

З початком проведення стратегічних командно-штабних навчань ЗСУ Об’єднані зусилля-2021 кількість кібератак в Україні зросла в рази.

Про це повідомив заступник секретаря РНБО Сергій Демедюк.

– Будь-які такі заходи завжди супроводжуються кібершпіонажем і кіберагресією з боку наших противників. Зокрема, це Російська Федерація і держави, які підтримують її політику. Це відбувається завжди. Рівень виявлених кіберінцидентів в такі періоди зростає в рази, – пояснив він і наголосив, що таке зростання фіксується і зараз, під час навчань.

Стратегічні командно-штабні навчання ЗСУ Об’єднані зусилля-2021 стартували в Україні 22 вересня і триватимуть до 30 вересня.

За словами головнокомандувача ЗСУ генерала-лейтенанта Валерія Залужного, вони мають винятково оборонний характер і спрямовані на захист України та підвищення її оборонних спроможностей.

Участь у багатонаціональних військових навчаннях ЗСУ Об’єднані зусилля-2021 в межах військового співробітництва беруть збройні сили держав-партнерів США, інших держав-членів НАТО та держав-учасниць програми Партнерство заради миру.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-23 19:55:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин