Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

В Україні зареєстрували Covid-вакцину виробництва Johnson & Johnson

В Україні офіційно визнали препарат від коронавірусу Janssen виробництва Johnson & Johnson.

Про це повідомив народний депутат Верховної Ради Олексій Гончаренко у соціальних мережах. Janssen Covid-19 Vaccine додали в список препаратів, після вакцинації якими видається Covid-сертифікат. Для повного курсу потрібна лише одна доза.

За його словами, самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або КПП на окуповані території не підлягатимуть особи, які мають Covid-сертифікати про вакцинацію однією дозою вакцини або одужання від коронавірусу.

Крім того, перетнути кордон Україні зможуть іноземці, які не тільки пройшли повний курс Covid-вакцинації, але й отримати всього одну дозу вакцини. Для перетину кордону України іноземцям та особам без громадянства потрібен негативний результат ПЛР або експрес-тесту на антиген, а також документ, що підтверджує вакцинацію від Covid-19.

Також прийматимуть іноземний Covid-сертифікат, який підтверджує вакцинацію однією або декількома дозами вакцин, які включені до переліку ВООЗ, хоча раніше потрібно було підтвердити повний курс.

Що відомо про вакцину Janssen

Janssen – це векторна вакцина, розроблена фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson. Її можна зберігати за температури +2 до +8 °C.

Вакцинація цим препаратом дозволена з 18 років. Він дозволений для екстреного використання Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Європейським агентством  з лікарських засобів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-18 16:39:08