Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

В Україні відтермінували здорожчання електроенергії

В Україні відтермінували здорожчання електроенергії

Ціни на електроенергію для населення з 1 серпня залишаються 1,68 грн за кВт-год. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 28 липня.

Таким чином Уряд продовжив до 31 серпня 2021 року дію постанови про покладення спеціальних обов'язків (ПСО) на учасників ринку електричної енергії.

Раніше планувалося, що механізм ПСО діятиме до 1 серпня. За розрахунками Міненерго, перехід на ринкові ціни призвів би до збільшення тарифів для населення вдвічі.

«Враховуючи зазначене та необхідність продовження захисту побутових споживачів від різкого зростання ціни на електричну енергію, пропонується продовжити термін дії чинної моделі ПСО ще на один місяць, до 31.08.2021. Це створить передумови для більш ефективного опрацювання із зацікавленими сторонами оновленої моделі ПСО з наступним її направленням на розгляд до Кабінету міністрів України», – зазначають автори проекту постанови.

Нагадаємо, пільговий тариф на перші 100 кіловат в Україні скасували з 1 січня 2021 року та встановили єдину ціну 1,68 грн за кВт-год.

Наприкінці квітня уряд вирішив продовжити механізм ПСО до 30 червня. Ціна на електроенергію була збережена на рівні 1,68 гривень за 1 кВт-год. Наприкінці червня дію положення про ПСО продовжили до 1 серпня.
 

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.07.2021

Залишити відповідь